Контакти

Асфальтування в Одесі та одеській області

Далі!

Асфальт: 80+ об'єктів

Установка
бордюрів

Ви хочете, щоб ваші під'їзні колії чи дорожні елементи виглядали чистими та охайними? Ми пропонуємо виготовлення різних бордюрів з бетону, граніту або пісковика відповідно до ваших потребами. Ми можемо працювати на всіх типах будівельних майданчиків: на дорозі, автовулиця магістральна, кільцева, автостоянка, промислова платформа, в сільській місцевості, в міських чи приміських об'єктах.

Тротуарна
плитка

Ми пропонуємо безліч рішень для ваших дорожніх та пішохідних доріжок. Тротуарна плитка підходить для облаштування тераси, навколо басейну, внутрішнього двору та під'їзної доріжки. Його складніше продати, ніж бетон, але він виглядає більш природно.

Укладання
асфальту

Це найпоширеніше рішення для зовнішнього покриття. Висока міцність та довговічність роблять його найкращим вибором для ділянок з інтенсивним рухом, дворів та пішохідних доріжок. Ми пропонуємо асфальт, який також підходить для садових доріжок чи автостоянок. Перевага його в тому, що він забезпечують ідеальне ущільнення з гладкою та неслизькою поверхнею. Він також є антисептиком і запобігає утворенню моху, при цьому його легко доглядати за допомогою простої механічного чищення.

кольоровий асфальт у парках Кольоровий асфальт у парках + люки
дорога з розміткою Автомобільні дороги
з розміткою
Асфальтування паркінгуПаркінги
при об'єктах інфраструктури
Автостоянки прилеглі до житлових масивів
Асфальтні роботи з усунення ям.Ямковий ремонт Ділянки протяжністю від 300м
Процес асфальтних робіт у приватних будинкахПід'їзні шляхи.
До приватних будинків. У гаражних господарствах. На підприємствах.
Про укладання.

Асфальтні роботи: правильне укладання асфальту

Наша компанія "Вальтер-Буд" виконає всі ваші асфальтні роботи із забудовниками, архітекторами, компаніями та приватними особами в Одесі та одеській області. Це і асфальтування з нуля, і ремонт доріг, тротуарів, під'їзних колій. У наші послуги також входять заходи щодо заглиблення трубопроводів в асфальт, підключення до каналізації приватних осіб та організацій, а також загальнобудівельні заглиблення. Це багато видів робіт, що вимагають надійних знань та досвіду, включаючи закупівлю та транспортування. Важливе значення має грамотна доставка. Завдяки чому можна отримати правильно укладену дорогу, яка прослужить довгі роки.

Перш ніж приступити, ми спочатку ретельно перевіряємо основу, на яку укладатиметься асфальт. Важливо, серед іншого, несуча здатність основи, рівність чи забруднення, що перебувають у ньому. Тільки перевіривши дорогу, ми переходимо до купівлі суміші. Завдяки цьому ми можемо якнайкраще зіставити її із потребами даного проекту.

Детальніше
Асфальт: контроль якості проведення асфальтних робіт

Приклади цін на асфальт

Покриття:Од.Ціна
крупнозернистий 5 смм2від 300
дрібнозернистий 5 смвід 300
Піщаний 8 смвід 100
асфальтова крихта 10 см, ущільнення каткомвід 120
ямивід 350
Фрезерування асфальтобетону 5 смвід 50
Нарізування швів в асфальтобетоніп.м.від 40

Всі ціни

asphalting.od.ua

Благоустрій територій Ваших будинків, підприємств та під'їзних шляхів.
Доставка матеріалів.

Приклади відгуків

Додаткова інформація

RUS